• Doskonałe stoły i krzesła Wykonane z najlepszego drewna, produkowane tylko w naszej firmie. Meble tanie przy tym wyjątkowe w swej formie,dostosowane do każdego wnętrza.
  • Oryginalny styl W meblarstwie to tylko styl ze Swarzędza. Stoły i krzesła najlepsze na rynku, klasyczne i nowoczesne dostępne na każdą kieszeń.
  • Szerokie zastosowanie Krzesła i stoły produkowane przez firmę Oldmax stanowią wyposażenie wielu sal weselnych, bankietowych, kawiarni i restauracji.Są to meble wygodne i solidnie wykonane.
  • Różnorodność Nasze meble to różnorodny styl, delikatność formy w połączeniu z klasyką. Wygodne krzesła oraz stoły o szerokiej gamie wybarwień drewna dla każdego domu.
  • Nowoczesność i klasyka Nowoczesność i klasyka, a jednocześnie wygoda to gwarancja zadowolenia każdego klienta ze stołów i krzeseł wykonywanych przez naszą firmę. Dostosowujemy się do wszystkich potrzeb naszych klientów.
  • Gwarancja jakości Meble firmy Oldmax to gwarancja doskonałej jakości i stylu, cenimy każde życzenie klienta, możemy modyfikować nasze wyroby aby nasi klienci zawsze byli zadowoleni.

Stoły i krzesła - Zestawy

Proponujemy interesujące zestawy, wykonane z wyjątkową starannością, stylowe oraz nowoczesne. Doskonałe wybarwienia oraz ekologiczne lakiery są gwarancją jakości mebli.

 

Zestaw Hetman
Zestaw Hetman
Zestaw Kamil P
Zestaw Kamil P
Zestaw Hetman P
Zestaw Hetman P
Zestaw Max I
Zestaw Max I
Zestaw Anna
Zestaw Anna
Zestaw Asia
Zestaw Asia

 

Produkujemy zestawy meblowe, które znaleźć można w różnego rodzaju instytucjach i domach. Zapraszamy do współpracy, restauracje, właścicieli sal balowych, bankietowych oraz hoteli i hosteli.