• Doskonałe stoły i krzesła Wykonane z najlepszego drewna, produkowane tylko w naszej firmie. Meble tanie przy tym wyjątkowe w swej formie,dostosowane do każdego wnętrza.
  • Oryginalny styl W meblarstwie to tylko styl ze Swarzędza. Stoły i krzesła najlepsze na rynku, klasyczne i nowoczesne dostępne na każdą kieszeń.
  • Szerokie zastosowanie Krzesła i stoły produkowane przez firmę Oldmax stanowią wyposażenie wielu sal weselnych, bankietowych, kawiarni i restauracji.Są to meble wygodne i solidnie wykonane.
  • Różnorodność Nasze meble to różnorodny styl, delikatność formy w połączeniu z klasyką. Wygodne krzesła oraz stoły o szerokiej gamie wybarwień drewna dla każdego domu.
  • Nowoczesność i klasyka Nowoczesność i klasyka, a jednocześnie wygoda to gwarancja zadowolenia każdego klienta ze stołów i krzeseł wykonywanych przez naszą firmę. Dostosowujemy się do wszystkich potrzeb naszych klientów.
  • Gwarancja jakości Meble firmy Oldmax to gwarancja doskonałej jakości i stylu, cenimy każde życzenie klienta, możemy modyfikować nasze wyroby aby nasi klienci zawsze byli zadowoleni.

Krzesła drewniane - tapicerowane, konferencyjne

Doskonała jakość naszych wyrobów, wygoda i idealne wykonanie.Krzesła zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb klientów, dostosowane do każdego stylu i różnych wnętrz. Idealne do sal balowych, konferencyjnych, mieszkań i restauracji.
Oskar
Oskar
Dawid
Dawid
Paweł
Paweł
Sebastian
Sebastian
Michał
Michał
Michał II
Michał II
Paweł II T
Paweł II T
Paweł II
Paweł II
Sebastian II
Sebastian II
Tomek
Tomek
Venus
Venus
Ania
Ania
Marcin II
Marcin II
Asia
Asia
Leszek
Leszek
Leszek Lux
Leszek Lux
Mikołaj
Mikołaj
Marcin
Marcin
Tomek Lux
Tomek Lux
Olimpia
Olimpia
Włodek
Włodek
Włodek II
Włodek II
Włodek Lux
Włodek Lux
Wojtek
Wojtek
Firma Oldmax produkuje krzesła dla restauracji, hoteli, barów, sal balowych i hosteli. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju oferty współpracy.

 

Mebel najbardziej potrzebny w każdym wnętrzu to krzesło. Forma mebla świadczy o klasie danego pomieszczenia oraz dobrym smaku i guście użytkownika.Krzesła wykonane przez naszą firmę zmienią każde wnętrze w ekskluzywny salon. Wszystkie meble wykonane są na maszynach najwyższej jakości o precyzji największej z możliwych na rynku. Tego typu maszyny i urządzenia gwarantują niespotykaną dokładność i powtarzalność elementu a gotowy wyrób jest ergonomiczny i wygodny co jest najważniejsze dla użytkownika. Metoda wykonywania krzeseł zapewnia szczególne piękno a zaoblone krzywizny nadają meblom klasyczny styl.

 

Meble drewniane jakie produkujemy to również nowoczesność połączona z wygodą, tak potrzebna w dzisiejszych mieszkaniach i apartamentach. Produkujemy meble do salonów, gabinetów, sal konferencyjnych oraz nowoczesnych loftów, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

Szeroka gama wybarwień, którą dysponujemy umożliwia dobór każdego koloru jaki tylko państwo sobie zażyczą. Dysponujemy najpiękniejszymi tkaninami obiciowymi pochodzącymi od najlepszych producentów z całej Europy.